Про компанію

Prokofieva_Natalia

Консалтингова компанія “Бізнес-Центр “НІКА”

“Бізнес-центр “НІКА” – це компанія професіоналів, яка працює з 2006 року у сфері реалізації продуктів консалтингу.

У нас найкращі лектори, відомі податкові консультанти та досвідчені аудитори.
Відкриті семінари в Одесі: одна з найпопулярніших та запотребуваних форм навчання для бухгалтерів та керівників фінансових підрозділів.
На наших семінарах Ви отримаєте необхідні знання, відповіді на запитання та актуальну на день проведення семінару інформацію, якісний та професійний рівень послуг!

В даний час основними напрямками діяльності компанії є організація відкритих, виїзних та корпоративних семінарів у галузі оподаткування, бухгалтерського та управлінського обліку та тренінгів, майстер класів у галузі психології. Ми працюємо для Вас, щоб Ви могли вибрати бізнес-захід, який надасть Вам інформацію та інструменти для досягнення Ваших цілей!

Ми не зупиняємось на досягнутому та маємо намір постійно підтверджувати свій авторитет та ділову репутацію, як надійного партнера в галузі надання консалтингових послуг з високим професійним рівнем! Наше покликання: допомагати розвитку бізнесу та саморозвитку наших клієнтів, щоб наші клієнти швидше та успішніше досягали позитивних результатів поставленої мети.

Заощаджуйте час та гроші за рахунок отримання своєчасної інформації та подальшого швидкого застосування!

 • Ми маємо досвід роботи 15 років
 • Ми команда професіоналів, яка якісно робить свою роботу
 • У нас будь-яка зручна для клієнта форма оплати
 • Ми дбаємо про конфіденційність даних, тому нам довіряють свої бізнес секрети
 • До кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід
 • Ми успішно здійснюємо міжнародні конференції
 • Ми працюємо з найкращими спеціалістами з оподаткування та обліку


Бізнес-центр “НІКА” спеціалізується на організації ділових поїздок із 2006 року. Високу якість наших послуг забезпечують надійні партнери та команда професіоналів, які люблять своїх клієнтів та точно знають як створити комфортну та сприятливу атмосферу виїзного семінару!

Наша команда

Наталя
+38(050)392-5180

Світлана
+38(050)396-7450

Євгенія
+38(050)565-5055

Олена
+38(066)021-5555

Корпоративне навчання

Корпоративне навчання — це сучасна форма навчання всередині будь-якого підприємства, що гарантовано дає потужний поштовх для професійного розвитку колективу.

Для отримання позитивних результатів у корпоративному семінарі беруть участь слухачі, які працюють у одному відділі, компанії, корпорації.

Приймаємо заявки на семінари тільки для Вашої компанії з цікавих для Вас тем.

Корпоративне навчання — це:

 • індивідуальний графік навчання
 • відповіді на запитання щодо Вашої компанії
 • методичні матеріали у зручній та наочній формі
 • найкращий конференц-зал з повним комплексом послуг
 • економія Ваших коштів — вартість навчання кожного співробітника на відкритому семінарі дорожча за навчання групи співробітників на закритому корпоративному семінарі.

Робота з індивідуальним замовником передбачає розробку індивідуальної програми навчання на основі завдань та специфіки Вашого бізнесу, програма відповідатиме Вашим слухачам та Вашим цілям.

Розроблена індивідуальна програма узгоджуватиметься із замовником. Якість навчання гарантується професійними та досвідченими лекторами. У нас читають найкращі лектори, відомі податкові консультанти та досвідчені аудитори

Запрошення до співпраці лекторів

Основними напрямками діяльності Бізнес-центру “НІКА” є організація відкритих, виїзних та корпоративних семінарів у галузі оподаткування, бухгалтерського та управлінського обліку та тренінгів, майстер класів у галузі особистісного зростання.
Ми не зупиняємось на досягнутому та перебуваємо на етапі розвитку, тому ми запрошуємо до співпраці лекторів та тренерів з досвідом роботи.
Своє резюме Ви можете надсилати на адресу: 290978@ukr.net

МИ ДУЖЕ РАДІ НОВОМУ СПІВРОБІТНИЦТВУ!