МИНУЛИЙ СЕМІНАР

22-28 серпня // Чехія, Карлові Вари

🚌 АВТОБУСНИЙ ТУР

ЗА ВАШИМ БАЖАННЯМ ВИ МОЖЕТЕ ЇХАТИ ПОЇЗДОМ 🚂 АБО ЛІТАКОМ ✈️

УКРАЇНА КИЇВ (ЛЬВІВ) – ЧЕХІЯ ПРАГА – УКРАЇНА КИЇВ (ЛЬВІВ)

Дата22-28 серпня 2022
ЛокаціяЧехія, Карлові Вари

Ми сьогодні все живемо у суцільному стресі! Ми вам пропонуємо тур на 7 днів, де ви зможете оздоровитись лікувальними мінеральними водами та насолодитися красою Чехії!

Карлові Вари – найзнаменитіший курорт Чехії, розташований у західній частині історичної області Богемія, в унікальному місці, де зливаються воєдино три річки – Огрже, Тепла та Ролава. Тут серед мальовничої гірської місцевості виходять на поверхню землі 12 джерел з цілющою мінеральною водою.

У цього казкового міста невловима та неповторна атмосфера. Будинки єдині за архітектурним стилем, але при цьому кожна унікальна по-своєму. Вони розташовані на різних по висоті схилах і немов змагаються між собою за право називатися чудовим. Карлові Вари оточені заповідними лісами, найкрасивішими гірськими вершинами. Серед скель розкинулися долини річок Тепла та Огрже.

Насамперед до Карлових Вар приїжджають, звичайно, оздоровитися. У місцевих здравницях здійснюється лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, цукрового діабету, різних порушень обміну речовин (зокрема, надмірної ваги та ожиріння), подагри, пародонтозу, хвороб опорно-рухового апарату (остеохондроз), недуг печінки, жовчного міхура, жовчного міхура. підшлункової залози, а також неврологічних захворювань. Проводиться реабілітація онкологічних хворих після перенесених операцій та хіміотерапії.

ЛІКУВАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА ЧЕХІЇ

Вартість туру

€700

Оплата у гривнях за курсом на день оплати.

У вартість входить

  • Проживання у двомісному номері готелю 4 зірки
  • Харчування – сніданок
  • Проїзд автобусом за маршрутом

🚌 Київ – Львів – Прага
🚌 Прага – Львів – Київ

  • Трансфер залізничний вокзал Прага – готель – залізничний вокзал Прага
  • Медична страховка
  • Супровід автором туру
  • Екскурсія Казкова Прага (за бажанням)

Подорожі допомагають зрозуміти красу простору та безцінність часу!

Реєстрація
    За запитаннями +38(050)3967450 чи nika@nikabiz.com